PWB-135-S Powerbank

570,00 

Gücünüzün her zaman yanınızda bulundurulmasını sağlayan Powerbank PWB-135-S, 13.000 mAh kapasitesi ile cihazlarınızı gün boyunca şarj etmeye devam eder. 3. Nesil LCD ekran sayesinde şarj seviyesini kolayca takip edebilirsiniz.

Gücünüzün her zaman yanınızda bulundurulmasını sağlayan Powerbank PWB-135-S, 13.000 mAh kapasitesi ile cihazlarınızı gün boyunca şarj etmeye devam eder. 3. Nesil LCD ekran sayesinde şarj seviyesini kolayca takip edebilirsiniz. Siyah, kırmızı ve lacivert renk seçenekleri arasından tarzınıza uygun olanı seçin. Mikro USB girişli olup iki adet 2A USB çıkışı vardır. Kauçuk malzemeden yapılmış dayanıklı gövde ve lazer veya UV baskı seçenekleriyle kişisel olarak ulaşabilirsiniz. Şık siyah hediye kutusuyla birlikte gönderilir. Mikro USB şarj kablosu dahildir.

Firmamız çok çeşitli promosyon ürünleri sunmaktadır.

Kalitemiz ve uygun fiyatlarımız ile ucuz promosyon ürünleri tedarikçisiyiz.

Firmanızı öne çıkarmak için çok çeşitli promosyon ürünleri tedarik ediyoruz.

Size logolar, antetli kağıtlar, kartlar, tişörtler, şapkalar, çantalar vb. dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş ürünler de sunabiliriz.

Promosyon ürünleri, bir şirkete potansiyel müşteriler üzerinde kalıcı bir izlenim bırakma fırsatı sunar. Firmaların promosyon ürünlerinin faydalarını anlamaları ve satışların artmasını sağlayacak etkili bir promosyon stratejisi uygulaması önemlidir.

Bir promosyon ürünü, şirketin istenen mesajını yansıtmalı ve hedef pazara ve şirketin bütçesine göre seçilmelidir. İşletmeniz için en iyi promosyon ürününü seçmek, pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza ve müşteri sadakatini arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Kurumsal promosyon ürünlerinde kalite ve uygun fiyat garantisi. Duvar Saatleri, Ajandalar, Organizatörler, Defterler, Anahtarlıklar, Şapkalar, Tişörtler,… Kurumsal logo baskılı promosyon ürünleri. Ucuz promosyon ürünleri. Plastik ve metal kalemler.

Hoşunuza gidebilir…

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.