YENİ SEZON ÜRÜNLERİNDE İNDİRİMLER

Aplus Promosyon Ürünleri, işletme sahipleri ve pazarlamacılar için kaliteli ve uygun fiyatlı promosyon ürünlerinin lider tedarikçisidir.

Ürünlerimiz her türlü ticaret fuarı, konferans, etkinlik veya bünyenizde ki çalışanlara, müşterilere veya potansiyel müşteri adaylarınıza hediye olarak mükemmeldir.

Markamız

Promosyon ürün dünyasına yeni avantajlar ve kazançlar sunan firmamız, toptan promosyon ürün satışına odaklanıyor.Hem reklam ajansları hem de promosyon ürün satışı yapan işletmelere en uygun fiyatlardan kaliteli ürünlerin teslim edilmesini sağlıyor.Yenilikçi, genç, dinamik ve global pazarlama trendlerini takip eden yapısıyla sürekli yenilenen ürün yelpazesine sahip şirketimiz etkileyici ürün gruplarına yer veriyor.Dünya’nın birçok yerinde gerçekleşen promosyon ürün kampanyalarındaki ürünlerin şirketimizden tedarik edilen ürünlerden oluşmasını sağlayacak çalışmaları yapıyor.

Firmamız tarafından her sektöre uygun promosyon ürün satışına imza atılıyor. Farklı sektörlerden gelen çeşitli ürün taleplerinin hızlı şekilde karşılanıyor.

Teknoloji nitelikli ürünler, tekstil promosyon ürünleriajanda ve defter grupları alanlarına yoğunluk gösteren şirketimiz, en çok tercih edilen ürünler üzerindeki çalışmalarına önem veriyor.

Pazarlama faaliyetlerine destek amaçlı gerçekleştirilen promosyon ürün kampanyaları, sadece ülkemizde tercih edilen ve uygulanan bir yöntem değildir.

Bu nedenle firmamız, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarını hedefliyor.

İhtiyaca uygun en akıllı profesyonel çözümler

 

APlus Promosyon Hakkında..

Promosyon Ürünlerinde Lideriz

Kişilerin, firmaların ve kurumların kendilerini tanıtmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak amacı ile logo ve sloganlarının bulunduğu hediyelik eşyalara promosyon denir.

Bu bir nevi reklamcılık faaliyeti oluyor. Yabancı kökenli bir kelime ve Türkçe karşılığında ise “özendirmek” ifadesini görüyoruz.

Özellikle 20. Yüzyıl ile birlikte reklamcılık denilen olgu insanların hayatına girmeye başladı.

Tanıtım maliyetleri inanılmaz boyutlara ulaşan firmalar da giderlerini azaltabilmek için promosyon dediğimiz olguyu başlattı.

Kısacası bu iletişim alanı bir ihtiyaçtan doğdu. Günümüzde hala bu organizasyon kullanılıyor. Kurumlar, müşterilerini ve potansiyel alıcılarını bu yolla kendisine çekiyor.

Bize Ulaşın

Telefon: 0532 251 6202
bilgi@apluspromosyon.com

Kireçburnu Mah. Akdeniz Sok

No:1/1 Kılıç Apt Sarıyer / İstanbul

Merkez Ofis

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.