Powerbank-PWB-10

700,00 

Powerbank PWB-10, 10.000 mAh kapasiteli, taşınabilir bir güç kaynağıdır ve elektronik cihazlarınızın gücünün asla tükenmemesini sağlar. LED göstergesi sizi pil seviyesi hakkında bilgilendirir ve şık beyaz tasarımı, işlevselliğine gelişmiş bir dokunuş katar. USB-C ve Mikro USB dahil çok yönlü giriş seçenekleri ve 3A USB-A, 22W PD USB-C ve 15W Kablosuz şarj özellikli çoklu çıkışlarla bu güç bankası tüm güç ihtiyaçlarınızı karşılar.

Stokta kalmasa da sipariş verilebilir

Hareket halindeyken cihazlarınızın gücünü korumanızı sağlayacak güvenilir arkadaşınız Powerbank PWB-10 ile tanışın. 10.000 mAh gibi önemli bir kapasiteye sahip olan bu güç bankası, aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilir; bu da onu aileler veya birden fazla elektronik cihaza sahip olanlar için mükemmel kılar. LED göstergesi kalan pil seviyesi hakkında net bilgiler sağlar ve şık beyaz renk her ortama kusursuz bir şekilde uyum sağlar. USB-C, Mikro USB, 3A USB-A, 22W PD USB-C ve 15W Kablosuz şarj dahil olmak üzere birden fazla giriş ve çıkış seçeneğine sahip olan bu güç bankası, çok çeşitli cihazlarla uyumluluk sağlar. Dayanıklı ABS malzemeden, günlük kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir ve lazer ve UV renkli baskı onu benzersiz bir şekilde size ait kılar. Birlikte verilen siyah hediye kutusu, ekstra şıklık unsuru katarak onu hediye veya kişisel kullanım için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Firmamız çok çeşitli promosyon ürünleri sunmaktadır.

Kalitemiz ve uygun fiyatlarımız ile ucuz promosyon ürünleri tedarikçisiyiz.

Firmanızı öne çıkarmak için çok çeşitli promosyon ürünleri tedarik ediyoruz.

Size logolar, antetli kağıtlar, kartlar, tişörtler, şapkalar, çantalar vb. dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş ürünler de sunabiliriz.

Promosyon ürünleri, bir şirkete potansiyel müşteriler üzerinde kalıcı bir izlenim bırakma fırsatı sunar. Firmaların promosyon ürünlerinin faydalarını anlamaları ve satışların artmasını sağlayacak etkili bir promosyon stratejisi uygulaması önemlidir.

Bir promosyon ürünü, şirketin istenen mesajını yansıtmalı ve hedef pazara ve şirketin bütçesine göre seçilmelidir. İşletmeniz için en iyi promosyon ürününü seçmek, pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza ve müşteri sadakatini arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Kurumsal promosyon ürünlerinde kalite ve uygun fiyat garantisi. Duvar Saatleri, Ajandalar, Organizatörler, Defterler, Anahtarlıklar, Şapkalar, Tişörtler,… Kurumsal logo baskılı promosyon ürünleri. Ucuz promosyon ürünleri. Plastik ve metal kalemler.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.